EKO-szafa "Dziesiątki"

Innowacyjny projekt Samorządu Uczniowskiego, czyli EKO-szafa "Dziesiątki", na etapie przygotowywań. Pracę rozpoczęto od przeglądu, przymiarek, segregacji i ewidencji pozostawionych rzeczy. Celem młodzieżowych działań jest powtórne wykorzystanie fajnych, ładnych, modnych ciuchów, których już nie używamy

i możemy przekazywać innym. Ubraniem z ekoszafy będzie mógł poczęstować się każdy chętny ze szkolnej społeczności, tym samym eliminując konieczność zakupu nowej, atrakcyjnej rzeczy. Koordynatorami projektu, którym można przekazywać ciuchy, są Przewodnicząca Karolina Gardzińska, Wiceprzewodniczące Monika Szot, Klaudia Kliś i Nikol Kubacka, Pomocnicy techniczni Miłosz Nocuń, Szymon Wróbel, Bartosz Kowalski, Martyna Piątkowska i Zuzanna Mach. Brawa za młodzieńczą pomysłowość i inicjatywę!!!