Konkurs Piosenki Europejskiej Euromusic

I MIEJSCE zdobyte... Wspaniały sukces naszej Emilii, utalentowanej uczennicy w IX edycji KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ EUROMUSIC.  Ogromne wyrazy uznania i gratulacji wraz z życzeniami zdobywania kolejnych trofeów muzycznych.

Opiekunem konkursowym była Szanowna Pani mgr Zuzanna Pycia.  Organizatorem fantastycznego wydarzenia dla uczniów szkół podstawowych była Zespół Szkół Prywatnych „Twoja Przyszłość" w Sosnowcu.  Cele konkursu: prezentacja umiejętności wokalnych i językowych uczniów, propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę, promowanie aktywności twórczej i talentów, motywowanie uczniów do nauki języków obcych w ciekawy i przyjemny sposób, utrwalenie i wzbogacenie leksyki, praca nad poprawną wymową, przygotowanie uczniów do publicznych wystąpień, przezwyciężenie tremy i stresu.