Chłopcy z własnymi pracami dla Marcelka z napisem Jesteśmy z Tobą

Łańcuszek dobra

Po raz kolejny łańcuszek dobra połączył wielu wspaniałych ludzi, tym razem w niesieniu pomocy choremu Marcelkowi. W naszej szkole odbywa się kiermasz domowych smakołyków, loteria fantowa oraz warsztaty plastyczne dla Marcelka.

Akcja pomocowa, której szkolnym koordynatorem jest Szanowna Pani mgr Beata Kwiecień, trwa do 3 lutego 2022 r. Naszym wolontariuszom udało się już zebrać prawie tysiąc złotych.  Wykonane przez dzieci serduszka i kartki z pozdrowieniami oraz życzeniami w naszym imieniu przekazuje Marcelkowi Dyrektor Wydziału Katechetycznego Czcigodny ks. dr Michał Borda, który także angażuje się w akcję ratowania zdrowia i życia Marcelka. Ogromne wyrazy podziękowania i uznania dla Państwa za dobro, którym potrafimy każdego dnia dzielić się z drugim człowiekiem...