Praca z długopisami 3d

Zgodnie z podstawą programową głównym celem techniki jest opanowanie przez uczniów praktycznych metod działań technicznych poprzez realizację prostych projektów opartych na przetwarzaniu różnych materiałów przy użyciu odpowiednich narzędzi i urządzeń.

Podczas praktycznej działalności uczeń wyrabia prawidłowe nawyki zachowań, które są niezbędne w dorosłym życiu zawodowym. Ma możliwość działania na realnym stanowisku pracy uwzględniającym niezbędne wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasi uczniowie podczas zespołowej i indywidualnej pracy w zakresie tworzenia trójwymiarowych obiektów 3D długopisami 3D Banach Ei System. Uczniowie dzięki tego typu zadaniom i ćwiczeniom przedmiotowym rozwijają swoją kreatywność, ćwiczą umiejętności zdobyte na lekcji. Dodatkowym atutem pracy z długopisami 3D jest rozwijanie zdolności manualnych i wyobraźni przestrzennej. A co najważniejsze sprawia to zarówno uczniom, jak i nauczycielom, ogromną frajdę.