SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Miło nam poinformować o laurach dla naszych uczniów w konkursie języka angielskiego! A było tak:

10 lutego 2023 r. grupa uczniów z klas ósmych naszej szkoły wzięła udział w VI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE CZYTELNICZYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ANGIELSKI Z KSIĄŻKĄ” – ANGIELSKI Z FRANKENSTEINEM" zorganizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica
w Sosnowcu. Podopieczne dr Doroty Bajer z klasy 8a triumfowały, zajęły I i III miejsca. Laureatką I lokaty została Julia Wawrzonek, a Gabriela Wojciechowska uplasowała się na III miejscu. Natomiast Piotr Adamczewski z kl. 8c zdobył wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy w przyszłości kolejnych sukcesów naukowych!