Szkoły pełne talentów

“SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW” to akcja, której szkolnym kordynatorem była Szanowna Pani mgr Dorota Gacek. Projekt polegał na przekazywaniu Talenciaków, czyli specjalnych kuponów na rzecz szkoły. Talenciaki mogli odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy. Dzięki Państwu zebraliśmy 2500 tys. kuponów, które zamieniliśmy na sprzęt sportowy i pomoce dydaktyczne.
Nasi uczniowie otrzymali:
- Zestaw diatoniczny - składający się z kolorowych rurek różnej długości i dzwonków perkusyjnych. Jest to idealne narzędzie do ćwiczenia poczucia rytmu i wspólnego muzykowania. Zdjęcia z fantastycznych lekcji muzyki z wykorzystaniem zestawu diatonicznego - w poście.
- Zestaw brył - dzięki pracy z bryłami i siatkami abstrakcyjne treści edukacyjne mogą stawać się dla uczniów atrakcyjne oraz proste do zrozumienia.
Zestaw do lekkoatletyki. Zestaw składa się z 8 pałeczek odpowiedni zarówno do ćwiczeń na lekcji wychowania fizycznego, jak i do zawodów sportowych.
- Magnetyczna piramida żywieniowa. Jest to znakomity model dużej tablicy magnetycznej, z dużą ilością miejsca do mocowania, z zestawem obrazków przedstawiających żywność.