Uczniowie w "Szkole Magii i Czarodziejstwa"

Uczniowie w "Szkole Magii i Czarodziejstwa" w zamku w Mosznej. Przewodnik - czarodziej oprowadził zwiedzających po komnatach, gdzie czekały na nich niezwykłe przygody i emocje. Tiara przydziału kierująca uczniów do jednego z czterech domów w Hogwarcie w zależności od ich predyspozycji

i cech charakteru. Gryffindor - odwaga, męstwo, szczerość i szlachetność. Slytherin - ambicja, spryt, przebiegłość i braterstwo. Ravenclaw - inteligencja, mądrość, kreatywność i oryginalność. Hufflepuff - sprawiedliwość, wierność, uprzejmość i pracowitość. Każdy uczestnik przywdział szatę członkowską wskazanego przez Tiarę domu. I jak na szkołę przystało dzieci czekała także nauka kaligrafii, podpisanie się pismem czarodziejów na pamiątkowym glejcie oraz lekcje eliksirów z pokazem i doświadczeniami alchemicznymi. Po walkach na bezpieczne bronie wszyscy udali się na spacer integracyjny po parku. Serdecznie dziękujemy organizatorom wycieczki Szanownym Wychowawcom klas czwartych.