Wyróżnienie w drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa”

W pierwszy dzień po feriach dotarły do szkoły nagrody i wspaniałe wiadomości o krajowym sukcesie naszych uczniów. Zdobyliśmy najwyższe laury i wyróżnienie w drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa”.
Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 45 im. Janusza Korczaka w Sosnowcu. I miejsce komisja konkursowa przyznała za pracę wykonaną przez ucznia "Dziesiątki" Ivana  I wyróżnienie otrzymała również nasza uczennica Antonina. Z wielką radością i uznaniem gratulujemy szkolnego sukcesu utalentowanym uczniom wraz z konkursowym opiekunem, Szanowną Panią mgr Joanną Pasztą.  Życzymy Wam Kochani kolejnych osiągnięć edukacyjnych oraz satysfakcji z podejmowanych wyzwań!