Akademia Przyszłości

Wolontariusze, wychowawcy, tutorzy "Akademii Przyszłości" to kolejne ciche Anioły, które wierzą w każde dziecko, pomagają zmienić jego historię... Dzięki współpracy Wychowawców z Akademią
oraz wsparciu Darczyńców nasi uczniowie mogą uczestniczyć w cotygodniowych, indywidualnych zajęciach z tutorem. Pod ich wpływem zaczynają radzić sobie z dotychczasowymi trudnościami, zaczynają coraz bardziej wierzyć we własne możliwości, wierzyć w siebie. Otrzymywany z Akademii Indeks Sukcesów to szansa dla dziecka i sygnał, że jest ktoś, kto mu kibicuje, że komuś na nim zależy. To deklaracja wsparcia, dzięki któremu uczeń może uczestniczyć w zajęciach z indywidualnym tutorem, by się rozwijać, odzyskać wiarę w siebie, odnosić sukcesy. Indeks dla jednego Dziecka to darowizna w wysokości 1000 zł na całą edycję Akademii 2021/2022. Jesteśmy wdzięczni za wspólną pracę na rzecz wyrównywania szans uczniów potrzebujących szerokiego wsparcia i pomocy. Szkolnym koordynatorem jest Szanowna Pani mgr Joanna Lewandowska-Magiera.