Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu - Ogłoszenia

Plakat ukraiński uczeń w polskiej szkole z danymi kontaktowymi- wsparcie dla rodziców

Ukraiński uczeń w polskiej szkole

Dopalacze, wypalacze, groźne narkotyki

Dopalacze, narkotyki to poważny problem współczesnego świata. Przypominamy rodzicom o czujności, częstych rozmowach i obserwacji swoich dzieci. Gdzie szukać pomocy? Infolinia GIS 800 060 800.

Dopalacze.jpg

Bezpieczne ferie

x1.-Plakat-Bezpieczne-ferie-2020-724x1024.jpg.pagespeed.ic.sWWV8dA3Fn.webp

Chłopak z telefonem i napis Ta gra toczy się o życie. Ja już ją wygrałem.

"Szczepimy się"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sosnowcu, mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną, związaną ze znacznym wzrostem zakażeń koronawirusem w środowisku szkolnym, prosi o rozpropagowanie kampanii

Plakat przedstawiający szczęśliwą rodzinę

Konkurs plastyczno-literacki "MOJA RODZINA FUNDAMENTEM WARTOŚCI"

Regulamin oraz plakat konkursu plastyczno - literackiego " Moja rodzina fundamentem wartości"

Obrazek z komputerem, myszką i napisem Projekt Laboratoria Przyszłości - zapytanie ofertowe

Projekt Laboratoria Przyszłości - zapytanie ofertowe

im. Orła Białego w Sosnowcu

Ul. Reymonta 36

TEL/FAX

sp10@sosnowiec.edu.pl

Dostępność cyfrowa

Dokładamy wszelkich starań aby nasza strona spełniała wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

e-mail: sp10@sosnowiec.edu.pl

Zamknij menu