Uczennica Milena Wolska na Gali Mistrzów

Gala Mistrzów w II LO w Sosnowcu

Laureaci konkursów wraz z nauczycielami na Gali Mistrzów w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Emilii Plater w Sosnowcu. „Plateriada” - Jakub Burzydło, Bartosz Kowalski,
nauczyciel, opiekun konkursowy Szanowna Pani mgr Mariola Sochańska. Miejski Konkurs Literacko-Historyczny „W kręgu Zagłębia Dąbrowskiego – zwyczaje, tradycje,
wartości duchowe ludzi żyjących w Zagłębiu Dąbrowskim” - Milena Wolska, nauczyciel, opiekun konkursowy Szanowna Pani mgr Agata Musiał. Celem wydarzenia było złożenie gratulacji, wyrazów uznania oraz wręczenie nagród i wyróżnień uczniom szkół podstawowych, którzy odnosili sukcesy w konkursach przedmiotowych organizowanych przez "Plater" w bieżącym roku szkolnym.