Pola Nadziei

"POLA NADZIEI" to dla Społeczności "Dziesiątki" szczególnie cenne ogniwo łączące nas z misją i posługą Hospicjum św. Tomasza Ap.
Bo jak często mówi Szanowna Pani Prezes Małgorzata Czapla - "Naszym wspólnym obowiązkiem jest uwrażliwianie młodych pokoleń na potrzeby dotkniętego chorobą bliźniego". Piękne zdjęcie z Wirtualnego Marszu Nadziei z naszą uczennicą Martą, przypomina więc, by w ludzkich sercach wciąż na nowo zakwitały "POLA NADZIEI". Corocznie październik to czas zainaugurowania kolejnej edycji kampanii. Akcja, która uczy niesienia pomocy chorym, cierpiącym, potrzebującym wsparcia, rozpoczyna się od sadzenia żonkili. Zatem uczniowie wraz ze szkolnymi Koordynatorami, Szanownymi Paniami mgr Anetą Konopką i mgr Joanną Magierą, posadzili żonkile w naszym ogródku i przygotowali wraz z Szanownym Panem mgr. Dawidem Drogoszem w laboratorium technicznym litery. Wielkie podziękowania Kochani za serducho i niegasnące zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka. Hospicjum można wspierać cały rok, nie tylko poprzez przekazanie 1% podatku, ale również poprzez datki, wpłacane bezpośrednio na konto fundacji, przelewem na numer 30 2490 0005 0000 4530 2242 6524, podając adres ośrodka bądź przez formularz na stronie Hospicjum.