Uczniowie pod Pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego

Wycieczka do Warszawy

Na zaproszenia Szanownego Pana Posła na Sejm RP Mateusza Bochenka odbyła się międzyszkolna wycieczka harcerzy, zuchów oraz Szkolnego Klubu Historycznego im. AK do Warszawy, polskiej stolicy.

Niezwykle bogaty program wycieczki obejmował treści wychowawcze, historyczne i patriotyczne. Wspólnie oddaliśmy hołd naszym bohaterom pod Pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego.

Podczas zwiedzania Sejmu, młodzież zapoznała się m.in. z pracą posłów oraz funkcjonowaniem władzy ustawodawczej w Polsce. Program obejmował również treści z zakresu zdrowego i aktywnego trybu życia, rozwijania talentów i pasji sportowych czy artystycznych, które fajnie wpisały się w zwiedzanie Stadionu Narodowego.