Warsztaty w Zagłębiowskiej Mediatece

"Wszystkie dzieci rodzą się artystami. Sztuka polega na tym, aby pozostać nimi do końca życia". Zabawa wsparciem edukacji, czyli fantastyczne warsztaty w Zagłębiowskiej Mediatece. Boomwhackers czyli Bum Bum Rurki wykorzystywane są na całym świecie podczas pracy z dziećmi łącząc w sobie walory rekreacyjne i edukacyjne. Celem warsztatów jest budowanie prawidłowych relacji w grupie, rozwijanie muzykalności, kształcenie koncentracji uwagi. Muzyka bowiem ma wpływ na rozwój człowieka od jego narodzin. Bum Bum Rurki to kolorowe , lekkie tuby, które po uderzeniu o siebie lub w inną dowolną powierzchnię wydają różnorodne dźwięki. Zajęcia z muzycznymi instrumentami na stałe wpisują się w szkolne lekcje i uroczystości!